Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Prijava za polaganje prijemnog ispita u sportsko odeljenja Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Prijava za prijemni ispit IT odeljenja Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JAN312020
Christmas Quiz

14. januara 2020. Godine, učenice 3-5 odeljenja: Marina Pećinar, Nataša Spasić, Nevena Tanović i Neda Milutinović, organizovale su Christmas Quiz na engleskom jeziku. U večernjim časovima, u svečanoj sali naše škole, 6 ekipa iz prvog, drugog i trećeg razreda je učestvovalo u vrlo neobičnom i zanimljivo osmišeljnom kvizu opšte kulture. Kviz se sastojao iz 6 igara: Guess the Film/Series, Word Generator, Sing the Song, Step by Step/Water Pong, Mime i Guess the Song. Takmičili su se: No nick (Anica Filipović, Tamara Zorzić i Mina Jevtić – 3-2), Dva i po i gimnazijalca (Filip Komarica 2-r, Uroš Dubljanin i Jovan Ćosović 2-7), Eeeh-uurrr (Mihailo Bošković, Pavle Smiljanić i Luka Tripković 3-6), Ide gas (Lazar Radojević i Veljko MIlutinović 3-5 i Irina Karganović 1-4), Jgd (Aleksa Gardić, Inga Milojević i Danica Krivokapić 3-6) i Loši matematičari (Sandra Lijeskić, Andrijana Andrić i Đorđe Uzunović – 3-4). Pobednici iz ekipe Eeeh-uurrr su osvojili slušalice, masku za telefon i punjač, koje je obezbedio sponzor “Moby”.Dobroj atmosferi su, pored takmičara i organizatora-voditelja, doprineli I učenici prvog razreda koji su bili u publici. Tehnička porška: Đorđe Zarić 3-5 I Stefan Stjepić 2-r.

Autor: Brankica Skorković

21. maj. UŽIČKA GIMNAZIJA – SPECIJALIZOVANO ODELjENjE ZA UČENIKE SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA SPORT
14. maj. PRIJAVLjIVANjE UČENIKA ZA POLAGANjE TESTA IZ MATEMATIKE ZA IT ODELjENjE
21. april. Obaveštenje za maturante
10. april. KGL takmicenje
31. mart. PRIJAVLjIVANjE UČENIKA ZA POLAGANjE PRIJEMNIH ISPITA
27. mart. Obavestenje o izmeni Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/2020.godinu
26. mart. Upozorenje o mogućoj zloupotrebi onlajn platforme za učenje
24. mart. Svetski dan poezije 2020.