Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Prijava za racunarsko odeljenje Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR162020
Ugledni čas primenjenih nauka
kategorija:

U utorak 3.3.2020. godine realizovan je ugledni čas iz obaveznog izbornog predmeta „Primenjene nauke“
Učenici su sa profesorkom Mirjanom Kojadinović prezentovali rezultate višemesečnog rada na temu „Voda“. Uglednom času prisustvovali su Ljubica Subotić, šef postrojenja u užičkoj fabrici vode, Ksenija Bugarinović Milovanović, specijalista toksikološke hemije iz Zavoda za javno zdravlje, prof.dr Žana Bojović sa katedre za pedagoško-psihološke nauke Pedagoškog fakulteta u Užicu, psiholog Aleksandra Savić iz OŠ“Dušan Jerković“ u Užicu, pet profesorki iz Užičke gimnazije i učenici iz tri odeljenja drugog, dva odeljenja prvog i nekoliko učenika trećeg razreda Užičke gimnazije.
Učenici iz tri odeljenja drugog razreda su uradili po jedan rad, a njihovi predstavnici su radove na veoma zanimljiv i upečatljiv način predstavili ostavivši snažan utisak na sve prisutne. Prezentovali su najzanimljivije delove, eksperiment i film u kome je objedinjeno sve što su radili.

Autor: Mirjana Kojadinović

31. mart. PRIJAVLjIVANjE UČENIKA ZA POLAGANjE PRIJEMNIH ISPITA
27. mart. Obavestenje o izmeni Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/2020.godinu
26. mart. Upozorenje o mogućoj zloupotrebi onlajn platforme za učenje
24. mart. Svetski dan poezije 2020.
18. mart. Obaveštenje za roditelje i učenike Užičke gimnazije
16. mart. Obaveštenje za učenike o učenju na daljinu