Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda I1 I2 I3 I4 I5 I6 I7 Ir Is Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR162020
Ugledni čas primenjenih nauka
kategorija:

U utorak 3.3.2020. godine realizovan je ugledni čas iz obaveznog izbornog predmeta „Primenjene nauke“
Učenici su sa profesorkom Mirjanom Kojadinović prezentovali rezultate višemesečnog rada na temu „Voda“. Uglednom času prisustvovali su Ljubica Subotić, šef postrojenja u užičkoj fabrici vode, Ksenija Bugarinović Milovanović, specijalista toksikološke hemije iz Zavoda za javno zdravlje, prof.dr Žana Bojović sa katedre za pedagoško-psihološke nauke Pedagoškog fakulteta u Užicu, psiholog Aleksandra Savić iz OŠ“Dušan Jerković“ u Užicu, pet profesorki iz Užičke gimnazije i učenici iz tri odeljenja drugog, dva odeljenja prvog i nekoliko učenika trećeg razreda Užičke gimnazije.
Učenici iz tri odeljenja drugog razreda su uradili po jedan rad, a njihovi predstavnici su radove na veoma zanimljiv i upečatljiv način predstavili ostavivši snažan utisak na sve prisutne. Prezentovali su najzanimljivije delove, eksperiment i film u kome je objedinjeno sve što su radili.

Autor: Mirjana Kojadinović

26. septembar. Evropski dan jezika 2020.
05. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
26. avgust. Raspored dolazaka učenika prvog razreda u ponedeljak, 31.8.2020.
21. avgust. Obaveštenje za učenike prvog razreda
01. jul. E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE
19. jun. Poetry for a Sustainable Future
19. jun. Language: Mission Possible