Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Prijava za racunarsko odeljenje Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR242020
Svetski dan poezije 2020.

Uprkos problemima sa kojima se ceo svet trenutno bori, zaljubljenici u poeziju u okviru međunarodnog eTwinning projekta 'Poetry for a Sustainable Future' obeležili su 21. mart - Svetski dan poezije velikim događajem u kome su učestvovali učenici, nastavnici i pesnici širom sveta, koji su tokom celog dana objavljivali i čitali poeziju online (https://www.facebook.com/groups/2883723995187062/) . Svoj doprinos ovom uzbudljivom i inspirativnom događaju dali su i učenici i nastavnici naše škole, učesnici ovog projekta. Vrhunac dana predstavljalo je objavljivanje e-knjige sa radovima dece iz čitave Evrope na temu ciljeva održivog razvoja UN, među kojima se našla i pesma Mine Čušin II1 pod nazivom 'Don't waste food'. Knjiga se može pogledati na http://sustainablepoetry.se/bok/SustainablePoetryE_Book.pdf.

Autor: Svetlana Gavrilović

31. mart. PRIJAVLjIVANjE UČENIKA ZA POLAGANjE PRIJEMNIH ISPITA
27. mart. Obavestenje o izmeni Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/2020.godinu
26. mart. Upozorenje o mogućoj zloupotrebi onlajn platforme za učenje