Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Prijava za prijemni ispit IT odeljenja Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR262020
Upozorenje o mogućoj zloupotrebi onlajn platforme za učenje

Poštovani učenici, roditelji i kolege,

U skladu sa specifičnostima organizovanja onlajn nastave u vreme pandemije virusom i uzimajući u obzir obavezu da pratimo ponašanja učenika, moramo obratiti posebnu pažnju na moguće neprimereno ponašanje učenika na platformama za učenje (različiti oblici digitalnog nasilјa, neprimereni komentari i dr.).
Škola je u obavezi da obavesti roditelјe učenika da obrate pažnju na sadržaje koje učenici postavlјaju tokom procesa onlajn učenja i da obavesti da će neprimereno ponašanje učenika kažnjavati i uticati na zaključnu ocenu iz vladanja na kraju školske godine.
Odeljenjske starešine, nastavnici i stručni saradnici podsećaju učenike na pravila ponašanja na onlajn platformama za učenje. Svi su u obavezi da beleže neprimerena ponašanja, informišu roditelјe i uklanjaju neprimereni sadržaj sa platformi koje koriste u svom radu.
Ukoliko Škola dobije saznanja o digitalnom nasilјu i/ili nasilju koje predstavlјa poseban rizik po učenika/ke izložene nasilјu informisaće roditelјe i u obavzi je da podnese prijavu nadležnom Ministarstvu unutrašnjih poslova i o tome izvesti nadležnu Školsku upravu.

Autor: Vikadin Simović, direktor

21. maj. UŽIČKA GIMNAZIJA – SPECIJALIZOVANO ODELjENjE ZA UČENIKE SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA SPORT
14. maj. PRIJAVLjIVANjE UČENIKA ZA POLAGANjE TESTA IZ MATEMATIKE ZA IT ODELjENjE
21. april. Obaveštenje za maturante
10. april. KGL takmicenje
31. mart. PRIJAVLjIVANjE UČENIKA ZA POLAGANjE PRIJEMNIH ISPITA
27. mart. Obavestenje o izmeni Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/2020.godinu
24. mart. Svetski dan poezije 2020.
18. mart. Obaveštenje za roditelje i učenike Užičke gimnazije