Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji I1 I2 I3 I4 I5 I6 I7 Ir Is Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR262020
Upozorenje o mogućoj zloupotrebi onlajn platforme za učenje

Poštovani učenici, roditelji i kolege,

U skladu sa specifičnostima organizovanja onlajn nastave u vreme pandemije virusom i uzimajući u obzir obavezu da pratimo ponašanja učenika, moramo obratiti posebnu pažnju na moguće neprimereno ponašanje učenika na platformama za učenje (različiti oblici digitalnog nasilјa, neprimereni komentari i dr.).
Škola je u obavezi da obavesti roditelјe učenika da obrate pažnju na sadržaje koje učenici postavlјaju tokom procesa onlajn učenja i da obavesti da će neprimereno ponašanje učenika kažnjavati i uticati na zaključnu ocenu iz vladanja na kraju školske godine.
Odeljenjske starešine, nastavnici i stručni saradnici podsećaju učenike na pravila ponašanja na onlajn platformama za učenje. Svi su u obavezi da beleže neprimerena ponašanja, informišu roditelјe i uklanjaju neprimereni sadržaj sa platformi koje koriste u svom radu.
Ukoliko Škola dobije saznanja o digitalnom nasilјu i/ili nasilju koje predstavlјa poseban rizik po učenika/ke izložene nasilјu informisaće roditelјe i u obavzi je da podnese prijavu nadležnom Ministarstvu unutrašnjih poslova i o tome izvesti nadležnu Školsku upravu.

Autor: Vikadin Simović, direktor

28. novembar. 185 godina od rodjenja Marka Tvena
23. novembar. Stogodišnjica rođenja Paula Celana
23. novembar. Rezultati DSD ispita
11. novembar. Projekat 'US Elections 2020'
01. novembar. Evropska oznaka kvaliteta
26. septembar. Evropski dan jezika 2020.
05. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
26. avgust. Raspored dolazaka učenika prvog razreda u ponedeljak, 31.8.2020.