Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Prijava za prijemni ispit IT odeljenja Prijavljivanje učenika za prijemni ispit za upis u IT odeljenje Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Odluka o obustavi postupka JN1 Odluka o obustavi JN Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Raspored časova za školsku 2019/20 Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2019-20 Enjoy the Journey Udžbenici za školsku 2019/20. godinu Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR312020
PRIJAVLjIVANjE UČENIKA ZA POLAGANjE PRIJEMNIH ISPITA

Prijavljivanje učenika za polaganje prijemnih ispita za upis u odeljenja za nadarene (odeljenje za računarstvo i informatiku) obavlja se ELEKTRONSKI, putem VEB PRIJAVE, koja se nalazi na adresi: https://prijavazaprijemni2020.mpn.gov.rs/
Prijavljivanje počinje u utorak, 31. marta 2020. godine i traje zaključno sa utorkom, 7. aprilom 2020. godine.
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja planira realizaciju ONLAJN prijemnog ispita a termin polaganja će naknadno biti objavljen.
Za sva pitanja i nejasnoće možete se obratiti direktoru Užičke gimnazije na telefon 065/6622-062.
Centar za mlade talente organizuje besplatnu online pripremu za prijemni ispit iz matematike za upis u specijalna odeljenja (obdareni učenici za računarstvo). Sajt se nalazi na adresi https://www.cmt.edu.rs. Za korišćenje materijala na sajtu potrebna je registracija na sajt.

Autor:

21. maj. UŽIČKA GIMNAZIJA – SPECIJALIZOVANO ODELjENjE ZA UČENIKE SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA SPORT
14. maj. PRIJAVLjIVANjE UČENIKA ZA POLAGANjE TESTA IZ MATEMATIKE ZA IT ODELjENjE
21. april. Obaveštenje za maturante
10. april. KGL takmicenje
27. mart. Obavestenje o izmeni Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/2020.godinu
26. mart. Upozorenje o mogućoj zloupotrebi onlajn platforme za učenje
24. mart. Svetski dan poezije 2020.
18. mart. Obaveštenje za roditelje i učenike Užičke gimnazije