Prijava za prijemni ispit u računarsko i sportsko odeljenje Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Obaveštenje o upisu u IT i sportsko odeljenje, prijemni i završni ispit Pripremna nastava iz matematike za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Raspored pisanih provera Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR102020
KGL takmicenje
kategorija: Takmičenja

U polufinalu ovogodisnjeg medjunarodnog KGL takmičenja iz engleskog jezika, održanom 7. marta u Beogradu, učestvovala je Maša Divljaković I6. Maša se nije plasirala u finale, ali se našla među nagrađenim učenicima (Commended) pošto je sjajan rezultat koji je ostvarila svrstava među 10% najuspešnijih učesnika tj. učesnika sa najboljim rezultatima na nivou B1 iz svih zemalja širom sveta koje su učestvovale u ovom takmičenju.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

02. april. 400 godina Lafontena
28. mart. Evropski dnevnik 2021.
25. mart. Obaveštenje za upis u IT i sportsko odeljenje, prijemni i završni ispit
20. mart. Svetski dan poezije
18. mart. An Ode to ...
18. mart. Wie lerne ich Deutsch?
10. mart. DSD ispit
17. februar. Pripremna nastava iz matematike za IT odeljenje