Pripremna nastava iz matematike za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Prijava za računarsko i sportsko odeljenje Raspored pisanih provera Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN192020
Language: Mission Possible

У eTwinning пројекту Language: Mission Possible, који је трајао током целе школске године и чији је циљ био да се кроз различите активности обележи Европски дан језика и промовише учење страних језика, учествовало је одељење II2 у сарадњи са школама из Италије, Шпаније, Хрватске, Србије, Украјине и Грчке. Ања Вукомановић II2 превела је 'Манифест ненасилне комуникације' са енглеског на српски и тај документ је постављен на сајт италијанске асоцијације Parole O_stili https://paroleostili.it/wp-content/uploads/2019/10/SERBO_A4_vert.pdf. Ученици су обележили 13. новембар – Светски дан доброте разменом порука доброте и постером који приказује добра дела која су учинили тог дана. Са партнерским школама из Италије и Хрватске размењене су новогодишње честитке. Организован је Skype разговор са партнерским школама 16. децембра 2019. Предавањем на тему заштите од дигиталног насиља које је припремила Валентина Грбић и игром The Happy Onlife Board Game, 31. јануара 2020. обележен је Дан безбедног интернета – 11. фебруар. Током целе школске године, ученици су испуњавали изазове из The Secret Agent’s Handbook of Language Challenges, приручника који је објавио Савет Европе https://edl.ecml.at/Activities/Languagechallenge/tabid/3207/langua GB/Default.aspx и тако проверавали своје познавање језика. Реализована су укупно 34 задатка од њих 50, па је тако одељење II2 добило и заслужени језички сертификат. Пројекат је са успехом завршен у јуну 2020. иако нису реализоване све планиране активности због пандемије коронавируса. Материјал који илуструје све пројектне активности може да се погледа на https://twinspace.etwinning.net/92638/home.

Autor: Светлана Гавриловић

17. februar. Pripremna nastava iz matematike za IT odeljenje
09. februar. Obaveštenje Gradjevinskog fakulteta o uspesima naših bivših učenika
28. januar. Likovni konkurs „Kola srpskih sestara“ koji neguje praznik Materice
28. januar. DELF ispiti 2020.
28. januar. PROJEKTNA NASTAVA "REALNI I IREALNI PROSTOR / projekcije enterijera i eksterijera"
27. januar. Školska slava Sveti Sava (video)
16. januar. Iskazivanje zainteresovanosti za vakcionisanje protiv COVID-19
14. januar. OBAVEŠTENJE O POČETKU NASTAVE U DRUGOM POLUGODIŠTU