Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji I1 I2 I3 I4 I5 I6 I7 Ir Is Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN192020
Language: Mission Possible

У eTwinning пројекту Language: Mission Possible, који је трајао током целе школске године и чији је циљ био да се кроз различите активности обележи Европски дан језика и промовише учење страних језика, учествовало је одељење II2 у сарадњи са школама из Италије, Шпаније, Хрватске, Србије, Украјине и Грчке. Ања Вукомановић II2 превела је 'Манифест ненасилне комуникације' са енглеског на српски и тај документ је постављен на сајт италијанске асоцијације Parole O_stili https://paroleostili.it/wp-content/uploads/2019/10/SERBO_A4_vert.pdf. Ученици су обележили 13. новембар – Светски дан доброте разменом порука доброте и постером који приказује добра дела која су учинили тог дана. Са партнерским школама из Италије и Хрватске размењене су новогодишње честитке. Организован је Skype разговор са партнерским школама 16. децембра 2019. Предавањем на тему заштите од дигиталног насиља које је припремила Валентина Грбић и игром The Happy Onlife Board Game, 31. јануара 2020. обележен је Дан безбедног интернета – 11. фебруар. Током целе школске године, ученици су испуњавали изазове из The Secret Agent’s Handbook of Language Challenges, приручника који је објавио Савет Европе https://edl.ecml.at/Activities/Languagechallenge/tabid/3207/langua GB/Default.aspx и тако проверавали своје познавање језика. Реализована су укупно 34 задатка од њих 50, па је тако одељење II2 добило и заслужени језички сертификат. Пројекат је са успехом завршен у јуну 2020. иако нису реализоване све планиране активности због пандемије коронавируса. Материјал који илуструје све пројектне активности може да се погледа на https://twinspace.etwinning.net/92638/home.

Autor: Светлана Гавриловић

28. novembar. 185 godina od rodjenja Marka Tvena
23. novembar. Stogodišnjica rođenja Paula Celana
23. novembar. Rezultati DSD ispita
11. novembar. Projekat 'US Elections 2020'
01. novembar. Evropska oznaka kvaliteta
26. septembar. Evropski dan jezika 2020.
05. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
26. avgust. Raspored dolazaka učenika prvog razreda u ponedeljak, 31.8.2020.