Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda I1 I2 I3 I4 I5 I6 I7 Ir Is Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUL012020
E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE

E UPIS - OBAVEŠTENjE ZA RODITELjE

Upis učenika u srednje škole - prvi upisni krug, osim za upis u muzičke i baletske škole
četvrtak-petak 09. i 10.07. 08.00-15.00

- Upis učenika u srednje škole - drugi upisni krug, osim za upis u muzičke i baletske škole

ponedeljak 13.07. 08.00-15.00

Upis se može realizovati ili e-upisom ili na dosadašnji način direktno u srednjoj školi.

Pošto je na portalu eUprave dostupna unapređena usluga za upis učenika u srednje škole (eUpis), Škola je dužna da obavesti roditelje, odnosno druge zakonske zastupnike učenika o sledećem:

1) Da imaju mogućnost prijave za upis učenika u srednju školu preko Portala eUprava i da, u tom slučaju, ne moraju da dolaze u školu,
2) Da oni koji ne iskoriste uslugu preko Portala eUprava moraju da dođu u školu, ali da nema potrebe da donese bilo koji dokument u papirnom obliku (izvode, potvrde o prebivalištu i lekarsko i sl.).- -

Izborni programi – Šk. 2020/21. godina

Prvi razred – četiri izborna programa:

1. Primenjene nauke;

2. Pojedinac, grupa i društvo

3. Zdravlje i sport

4. Jezik, mediji i kultura

U Info fajlovima je dokument koji možete preuzeti o izbornim paketima za prvi razred. Izjasniti se za dva od ponuđena četiri i poslati na mejl Užičke gimnazije. Rok za izjašnjavanje je 13.7.2020.

gimnazijauzice@gmail.com

uzickagimnazija@ptt.rs

Autor:

26. septembar. Evropski dan jezika 2020.
05. septembar. eTwinning nacionalne oznake kvaliteta
26. avgust. Raspored dolazaka učenika prvog razreda u ponedeljak, 31.8.2020.
21. avgust. Obaveštenje za učenike prvog razreda
19. jun. Language: Mission Possible
19. jun. Poetry for a Sustainable Future
17. jun. Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Užičke gimnazije