Pripremna nastava iz matematike za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Prijava za računarsko i sportsko odeljenje Raspored pisanih provera Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

AVG212020
Obaveštenje za učenike prvog razreda

Udžbenik za prvi razred gimnazije iz italijanskog jezika za oba smera je Nuovissimo Progetto Italiano 1b. Ovo je nova verzija udzbenika i nisu ga koristile prethodne generacije učenika Užičke gimnazije.

Autor: Bojana Broćić

17. februar. Pripremna nastava iz matematike za IT odeljenje
09. februar. Obaveštenje Gradjevinskog fakulteta o uspesima naših bivših učenika
28. januar. Likovni konkurs „Kola srpskih sestara“ koji neguje praznik Materice
28. januar. PROJEKTNA NASTAVA "REALNI I IREALNI PROSTOR / projekcije enterijera i eksterijera"
28. januar. DELF ispiti 2020.
27. januar. Školska slava Sveti Sava (video)
16. januar. Iskazivanje zainteresovanosti za vakcionisanje protiv COVID-19
14. januar. OBAVEŠTENJE O POČETKU NASTAVE U DRUGOM POLUGODIŠTU