Prijava za prijemni ispit u računarsko i sportsko odeljenje Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Obaveštenje o upisu u IT i sportsko odeljenje, prijemni i završni ispit Pripremna nastava iz matematike za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Raspored pisanih provera Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

SEP262020
Evropski dan jezika 2020.

U okviru obeležavanja 26. septembra - Evropskog dana jezika, 25. septembra je u Užičkoj gimnaziji organizovan Kahoot! online kviz u kome je učestvovalo tridesetak učenika svih razreda, uz poštovanje svih zaštitinih mera. Najbolje poznavanje evropskih jezika pokazale su učenice trećeg razreda, Anica Gligorijević III1- prvo mesto, Lena Lazarević III1 - drugo mesto i Aleksandra Milojković III4 - treće mesto. Kviz su pripremili nastavnici stranih jezika Užičke gimnazije, poster je uradila Marta Gavrilović IV6, a sponzor takmičenja bila je Knjigovodstvena agencija Posrednik UE iz Užica.

Autor: Svetlana Gavrilović

02. april. 400 godina Lafontena
28. mart. Evropski dnevnik 2021.
25. mart. Obaveštenje za upis u IT i sportsko odeljenje, prijemni i završni ispit
20. mart. Svetski dan poezije
18. mart. Wie lerne ich Deutsch?
18. mart. An Ode to ...
10. mart. DSD ispit