OBAVEŠTENJE O POČETKU NASTAVE U DRUGOM POLUGODIŠTU Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji I1 I2 I3 I4 I5 I6 I7 Ir Is Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV112020
Projekat 'US Elections 2020'

U saradnji sa ELTA-om i ambasadom SAD u Beogradu, Školasje ove godine priključila pilot projektu pod nazivom 'US Elections'. U projektu je učestvovalo 30 učenika iz odeljenja III1, III2 i III6, podeljenih u tri grupe. Cilj projekta je bio da se učenici upoznaju sa američkim izbornim sistemom, istraže jednu američku državu iz grupe tzv. 'swing states' (zadate države su bile Severna Karolina, Mičigen i Džordžija), predvide rezultate ovogodišnjih izbora u tim državama i na kreativan način predstave svoje predviđanje. Tako je III1 pripremilo jednominutni propagandni film, III2 poster, a III6 pesmu. Po završetku projekta, koji je trajao od početka školske godine do 2. novembra, učenici su mogli da provere koliko dobro su odradili istraživački deo zadatka i da li su bili dobri prognozeri. Rad učenika III1 može da se pogleda na https://vimeo.com/471879643.

Autor: Svetlana Gavrilović

16. januar. Iskazivanje zainteresovanosti za vakcionisanje protiv COVID-19