OBAVEŠTENJE O POČETKU NASTAVE U DRUGOM POLUGODIŠTU Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji I1 I2 I3 I4 I5 I6 I7 Ir Is Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Učenici prirodno-matematičkog smera školske 19/20 Učenici društveno-jezičkog smera školske 19/20 Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV282020
185 godina od rodjenja Marka Tvena

185 godina od rodjenja Marka Tvena obeleženo je 27. novembra kvizom znanja na engleskom jeziku posvećenom delu i radu ovog velikog američkog pisca. U kvizu, koji se sastojao od deset igara, učestvovalo je šest ekipa sa po tri takmičara, a najbolji su bili: ekipa No name u sastavu Milica Jovičić, Marta Mićić i Valentina Nikolić III7 - prvo mesto, ekipa DudUduduDUdududuDuduDuduD, Danica Krivokapić, Sara Filipović i Pavle Smiljanić IV6 - drugo mesto i ekipa Smart Otters, Lena Lazarević, Anđela Trebješanin i Mina Čušin III1 - treće mesto. Poster za kviz uradio je Bogdan Radovanović III7, tehničku podršku je pružio Stefan Stjepić IIIr, a voditelj kviza je bila Iva Jelisavčić III5. Sponzori ovogodišnjeg takmičenja su bili The English Book i Pearson, Beograd.
Istim povodom, u kabinetu za engleski jezik upriličena je i izložba.

Autor: Svetlana Gavrilović

16. januar. Iskazivanje zainteresovanosti za vakcionisanje protiv COVID-19