Pripremna nastava iz matematike za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Prijava za računarsko i sportsko odeljenje Raspored pisanih provera Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JAN282021
Likovni konkurs „Kola srpskih sestara“ koji neguje praznik Materice
kategorija: Takmičenja

Užičko „Kolo srpskih sestara“, uz literarni, organizovalo je treći likovni konkurs, na kojem su učestvovali učenici srednjih škola. Zadatak je bio da se likovno odgovori na jednu od tema, koja je nosila naziv „Majka“, dok je druga tema vezana za našu značajnu slikarku „Nadeždu Petrović“.
Učenica Užičke gimnazije, Aleksandra Milojković, iz odelјenja III4, dobila je Treću nagradu na pomenutom konkursu.
Aleksandra je radom na temu „Majka“, odgovorila zrelim likovnim „stavom“ i originalnim pristupom. Spontan i sugestivan, rad sa veoma zanimnjivom idejom, pokazuje kako se na kreativan način dolazi do neobičnog likovnog dela.
Za Aleksandru i sve najuspešnije učenike obezbeđene su knjige i novčane nagrade.
Čestitamo Aleksandri na uspehu!

Autor: Dragan Vićentić, profesor

17. februar. Pripremna nastava iz matematike za IT odeljenje
09. februar. Obaveštenje Gradjevinskog fakulteta o uspesima naših bivših učenika
28. januar. PROJEKTNA NASTAVA "REALNI I IREALNI PROSTOR / projekcije enterijera i eksterijera"
28. januar. DELF ispiti 2020.
27. januar. Školska slava Sveti Sava (video)
16. januar. Iskazivanje zainteresovanosti za vakcionisanje protiv COVID-19
14. januar. OBAVEŠTENJE O POČETKU NASTAVE U DRUGOM POLUGODIŠTU