Pripremna nastava iz matematike za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Prijava za računarsko i sportsko odeljenje Raspored pisanih provera Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

FEB172021
Pripremna nastava iz matematike za IT odeljenje

Pripremna nastava iz matematike, za upis nove generacije učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku, će se održavati u Užičkoj gimnaziji svake subote počev od 13.3.2021. u terminu od 9.00 do 11.00 sati. Nastavu će realizovati profesori matematike iz Užičke gimnazije.

Link za besplatnu onlajn pripremnu nastavu preko sajta: http://www.cmt.edu.rs

Prijemni ispit iz matematike realizovaće se u Užičkoj gimnaziji prema datumu u konkursu Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja.

Potrebnu dokumentaciju i prijavu za ovo odeljenje možete naći na sajtu
www.uzickagimnazija.edu.rs

Učenici mogu da se prijave u prostorijama škole svaki radni dan od 9 do 14 časova i na mail gimnazijauzice@gmail.com.

Dodatne informacije:
tel. 031/513-140
mejl: uzickagimnazija@ptt.rs

Autor:

09. februar. Obaveštenje Gradjevinskog fakulteta o uspesima naših bivših učenika
28. januar. PROJEKTNA NASTAVA "REALNI I IREALNI PROSTOR / projekcije enterijera i eksterijera"
28. januar. DELF ispiti 2020.
28. januar. Likovni konkurs „Kola srpskih sestara“ koji neguje praznik Materice
27. januar. Školska slava Sveti Sava (video)
16. januar. Iskazivanje zainteresovanosti za vakcionisanje protiv COVID-19
14. januar. OBAVEŠTENJE O POČETKU NASTAVE U DRUGOM POLUGODIŠTU