Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC 25 2018
Mini Monologues
kategorija: Sekcija za engleski jezik

Ovogodisnji literarni konkurs na engleskom jeziku nosio je naziv Mini Monologues, a zadatak učenika je bio da napišu dramski monolog od 250 reči u kome se obraćaju nekoj poznatoj ličnosti. Po oceni nastavnika engleskog jezika, najuspešniji su bili: Mia Purić I6 - prvo mesto, Anja Rosić II6 -...

autor: Svetlana Gavrilović