Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

Bili su učenici Užičke gimnazije:

Dušan Popović, Dimitrije Tucović, Ljubomir Stojanović, Milutin Uskoković, pesnik Miloš Perović, sveštenik i pisac Tadija Kostić, filozof Dragiša Đurić, Zdravko Popović, Miloš T. Janjušević, akademik Nedeljko Divac, akademik Miladin Pećinar, inženjer hidrotehnike; akademik Danilo Rašković, profesor mehanike; fizičar Kirilo Savić, političar Slobodan Penezić Krcun, pesnik Slavko Vukosavljević, vajar Milan Vergović, akademik Zoran Gerzić, hirurg ; akademik Ljubomir Simović, pesnik, pesnici Milovan Vitezović, Ljubivoje Ršumović, i Radomir Andrić...