Prijava za prijemni ispit u računarsko i sportsko odeljenje Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Obaveštenje o upisu u IT i sportsko odeljenje, prijemni i završni ispit Pripremna nastava iz matematike za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Raspored pisanih provera Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JAN142021
OBAVEŠTENJE O POČETKU NASTAVE U DRUGOM POLUGODIŠTU

Poštovani učenici, roditelji i svi zaposleni,

Obaveštvamo vas da drugo polugodište i nastavni rad počinje u ponedeljak, 18.01.2021.godine. Prva smena (prepodne) su učenici drugog i četvrtog razreda, a druga smena (popodne) su učenici prvog i trećeg razreda. Sa neposrednim radom kreće druga grupa učenika svakog odeljenja, dok je prve nedelje na onlajn nastavi prva grupa. Časovi će trajati 30 minuta, a raspored zvonjenja će biti kao što je i bio na početku školske godine 1. septembra.

S poštovanjem,

Vukadin Simović, direktor škole

Autor: Dejan Cvijetić

10. maj. FORMIRANO IT ODELJENJE U UŽIČKOJ GIMNAZIJI
27. april. Veliki uspeh gimnazijalaca
23. april. DELF ispiti 2021.
22. april. Generate program
02. april. 400 godina Lafontena
28. mart. Evropski dnevnik 2021.
25. mart. Obaveštenje za upis u IT i sportsko odeljenje, prijemni i završni ispit
20. mart. Svetski dan poezije