Prijava za prijemni ispit u računarsko i sportsko odeljenje Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Obaveštenje o upisu u IT i sportsko odeljenje, prijemni i završni ispit Pripremna nastava iz matematike za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Raspored pisanih provera Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR202021
Svetski dan poezije

21. mart - Svetski dan poezije obeležen je 19. marta aktivnostima u okviru međunarodnog eTwinning projekta 'Poetry for a Sustainable Future', u kome Škola učestvuje drugu godinu za redom. Objavljena je elektronska knjiga sa izborom pesama učenika trećeg razreda nastalih od septembra 2020. do marta 2021. godine zajedno sa ilustracijama koje su uradili sami autori https://read.bookcreator.com/HRD3hofPolOb79xZk6DWaAPnLEK2/laHUiAjwRdCoGBscY9PW0A. Anastasija Prodanović III1, Uroš Šestović III1 i Aleksandra Milojković III4 učestvovali su u pop-up onlajn događaju organizovanom na Facebook stranici projekta 19. marta sa video klipovima u kojima su govorili svoje stihove na srpskom i engleskom jeziku https://www.facebook.com/groups/2883723995187062.

Autor: Svetlana Gavrilović

12. maj. Okružno takmičenje iz stranih jezika
10. maj. FORMIRANO IT ODELJENJE U UŽIČKOJ GIMNAZIJI
27. april. Veliki uspeh gimnazijalaca
23. april. DELF ispiti 2021.
22. april. Generate program
02. april. 400 godina Lafontena
28. mart. Evropski dnevnik 2021.
25. mart. Obaveštenje za upis u IT i sportsko odeljenje, prijemni i završni ispit