Konačni rezultazi za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku za školsku 2021/21.god. Prijava za prijemni ispit u računarsko i sportsko odeljenje Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Obaveštenje o upisu u IT i sportsko odeljenje, prijemni i završni ispit Pripremna nastava iz matematike za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Raspored pisanih provera Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR222021
Generate program

Na poziv Ambasade SAD u Beogradu, Škola je 21. aprila učestvovala u ekološkom programu pod nazivom 'Generate', koji, zapravo, predstavlja interaktivnu igru kroz koju se učenici takmiče u poznavanju dobrog izbora energenata i razvijaju svest o važnosti zaštite životne sredine. U ovom zanimljivom programu, pored Užičke gimnazije, učestvovale su i Treća beogradska gimnazija i Medicinska škola 'Nadežda Petrović' iz Beograda, Gimnazija 'Jovan Jovanović Zmaj' iz Novog Sada, Gimnazija Čačak i Prva kragujevačka gimnazija. Našu školu je predstavljalo 12 učenika drugog i trećeg razreda, Milica Bošković II6, Iva Bogićević II6, Una Guzijan IIr, Lena Minić IIr, Aleksandar Vitorović IIr, Uroš Šestović III1, Milica Jablanović III2, Stefan Ranković III2, Uroš Ranković III2, Valentina Nikolić III7, Jovan Ćosović III7 i Stefan Stjepić IIIr.

Autor: Svetlana Gavrilović

16. jul. Young Writers još jednom
05. jul. Imagine
30. jun. Unsolved
22. jun. Poetry for a Sustainable Future eTwinning projekat
21. jun. Rezultati DELF ispita
16. jun. DSD ispiti 2021.
09. jun. Trapped
25. maj. Državno takmičenje iz matematike